Bugüne kadar yüzlerce kamp, etkinlik ve binlerce katılımcı çocuk ve gençle buluşmuş olan Kamp Pozitif ekibinin tasarladığı Yaz Okulu, ülkemizin en prestijli kurumlarından Türkiye Barolar Birliği ile işbirliği neticesinde yaşam buluyor!

15 yıllık deneyimimizle, TBB Litai Konukevi’nin güvenli ortamı içinde, leziz mutfağı, açık yeşil alanları, havuzu ve kapalı alanları ile 7-12 yaş aralığındaki çocuklarımız için keyifli ve verimli bir sürecin içine girdik.

Çocuklarımızın bu tatil fırsatında kendilerine dair yeni şeyler keşfetmelerini ve bu süreyi verimli geçirmelerini önemsiyoruz.

Okul dışı arkadaşlıklara ve kampçı ruha sahip, doğayı seven ve değerini bilen, dijital dünyanın yadsınmaz bir bireyi olarak da kimliğini pekiştiren

Gençler yetiştirme sorumluluğunu paylaşıyoruz.

Bugün ekeceğimiz her tohum gelecek nesillere sevgi ve saygı dolu bir dünyanın kapılarını açacaktır.

Sabah kahvaltısı-öğle yemeği-ikindi kahvaltısı sunan programda, çocuklarımızın, becerilerini artıracak ve neşe içinde geçirecekleri 8.30- 17.00 saatleri arasındaki Yaz Okulu aktivite ve atölyelerinde, Türkiye Barolar Birliği Litai Konukevi’nde (Balgat) buluşmak dileğiyle.